top of page

Tower Rusher

Mobil oyun yaptırmak isteyenler için sürekli güncel konsept oyunlar paylaşıyoruz. Siz de bizimle iletişim kurarak fikrinizi hayata geçirebilirsiniz. Mobil Oyun dünyasından para kazanmak için harekete geçin!Sizi dinledikten sonra tasarımları önce kara kalem ile çiziyoruz ve hatlarını belirliyoruz. Daha sonra dijital ortamda çiziyoruz. Oyun projenize ekleyerek de hayat vermiş oluyoruz.

Bütün projelerimizde sizi dinledikten sonra eskiz çalışıp sizinle paylaşıyor ve akabinde onayınızı aldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Proje yöneticimiz ile sürekli iletişim halinde olduğunuz için istediğiniz an projenin durumu hakkında bilgi alabilir ve ilerlemeyi canlı canlı takip edebilirsiniz.


Her oyun projesinde fiyat istenen özelliklere ve grafiklere göre değişmektedir. Bütün oyun projelerimiz müşterilerimize özeldir. Aynı proje farklı müşterilere asla verilmemektedir. Bundan dolayı bizimle çalışmaya başladıktan sonra size özel Proje Yöneticisi atanır. Çalışmaya başladıktan sonra düzenli olarak toplantı ve özel WhatsApp grubu kurularak sürekli bilgi akışı sağlanır. Sizden onay almadan hiç bir işlem ilerlenemez. Oyun fikrine ve yapılacaklara göre süre ve fiyat değişmektedir. Bundan dolayı bizimle iletişime geçip bize fikrinizi detaylı bir şekilde anlatırsanız size net bir süre ve fiyat teklifi yapabiliriz.

Comments


bottom of page