top of page

Farkımız nedir?

Bizi diğerlerinden ayıran en büyük konu, tamamen sizin aklınızdaki projeyi hayata geçirebilecek ekibe ve tecrübeye sahip olmamızdır. Sizin projenize özel olarak sizden brief alarak geliştirdiğimiz tasarım ve kodlama ile ilerliyoruz. Ve asla hazır görsel&kodlama kullanmıyoruz.

Neden size özel size özel diyoruz?;

Çünkü mobil oyun sektöründe oyun yaptıklarını söyleyen ama kendilerine ait tasarım çalışmalarını göz önüne sunamayanlar var. X oyun projesine şunu da ekleyebilir misiniz sorusunu iletince ekleyemeyiz veya fahiş rakamlar söylenip vazgeçirme politikaları var. Çünkü kendilerinin ekibi yok. Yurt dışından, hazır görsel ve oyun satan web sitelerinden içerikleri 10$,20$,50$,100$'a alıp size 500₺,1.000₺,2.000₺,3.000₺ gibi rakamlara satıyorlar. Hazır görseller, hazır kodlar ile yaptıkları için sizin fikrinizi bile "şunun gibi olur sizin dediğiniz maalesef olmaz" şeklinde sizin fikrinizi değiştiriyorlar. Bugün yazılımcı&tasarımcı maaşları öngörülebiliyorken, bir oyun fiyatının 1.000₺, 2.000₺ olmasına, oyunun 1-2 haftada teslim edilmesine imkan yok.

Kısacası, size her şeyden önce şeffaf ve gerçekçi oluyoruz. Bu konuları apaçık şeffaf şekilde açıklayabilen TEK ekibiz. Bu da önemli bir diğer farkımız :)

Yazılım

Bütün akıllı cihazlarda yüksek performansta çalışan oyunlar üretiyoruz. Oyununuzun boyutunu olabildiğince düşük tutuyoruz. Her ekran çözünürlüğünde akıcı bir deneyim sunuyoruz. Müşteri deneyiminizi arttıracak, oyununuzu daha üst sıralara taşıyacak bütün algoritmaları yapıyoruz.

Tasarım

2 boyutlu çizim, 3 boyutlu modelleme, karakter tasarlama, karakter animasyonları gibi bütün tasarımsal işlemleri yapıyoruz. Kullanıcı deneyimi ve kalitesi için en önemli olan arayüz tasarımını da oyun projenizin doğasına uygun şekilde tasarlıyoruz. Tasarımları tamamen size özel ve sizden onay alarak hazırlıyoruz.

Yayınlama

Oyun projenizi tamamladıktan test ekibimiz projeyi test eder ve son onay için size gönderilir. Sizden onay alındıktan sonra oyun mağazasının görselleri, ASO'ya uygun açıklaması, sertifikaları, doğru yayımlama kriterleri ile oyununuzu yayınlıyor ve son kullanıcı ile buluşturuyoruz.

Pazarlama

Oyun projenizin başarıya ulaşabilmesi için kaliteli oyundan sonra en önemli adım doğru pazarlamadır. Hyper Game Studio olarak doğru hedef kitlenize reklam yapıyoruz. Tecrübemiz ile bir çok hatayı yapmadan doğru kişilere ulaşacak ve gelirleriniz daha fazla artacak.

Eğitim

Reklam gelirini nasıl arttırabilirsiniz? Doğru hedef kitlenizi nasıl öğrenebilirsiniz? Oyunu kaç kişi indirmiş? Kaç kişi silmiş? Hangi bölümü tamamlamışlar? Hangi bölüme geçerken oyunu kapatmışlar? Oyunu ne kadar süre oynamışlar? Kaç reklam izlemişler? gibi gibi bütün konuları sizlere anlatıyoruz, öğretiyoruz ve sizi geliştiriyoruz.

Destek

Oyun projenizi teslim ettikten sonra da buradayız. Destek vermeye devam ediyoruz.

1 yıl içerisinde oluşabilecek bütün sorunları ücretsiz olarak çözmeyi taahhüt ediyoruz. 

Not: Online oyunlarda sunucu kaynaklı problemler hariç. Çünkü sizin oyununuzun sunucu kapasitesi düşük ise bundan dolayı çökmeler donmalar yaşanabilir. Bu durumda sizin yatırım yapıp daha büyük kapasiteye sahip bir sunucuya geçmeniz gerekir. Bu arada bu kadar çok kullanıcı varsa, para kazanıyorsunuz demektir :)

bottom of page