top of page

SKYFALL

Online Arcade Oyunu! Karakterini özelleştir, ister arkadaşlarınla ister dünyanın dört bir yanından farklı kişilerle oyna, şampiyon ol, elmasları kap!


“SkyFall” ile online oyun heyecanı başlıyor! Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı oynamaya, 3 el sonunda en fazla puanı alarak şampiyonluğa uzanıp gökyüzüne hükmetmeye hazır mısın?Kalkanlarla Daha Güçlüsün!

İster “Hasar Azaltıcı Kalkan” ister “Hasar Önleyici Kalkan”ı seç. Diğerleri arasında en güçlü ol ve havada rakiplerini alt et!


Reflekseler her şey demek!

Oyunda “GO” emrinden sonra ekrana ne kadar erken dokunursan o kadar fazla avantaj sağlarsın.


Zamanlama hayati bir detay!

Serbest düşerken birinci olabilmek için nerede paraşüt açacağını bilmek, ne kadar canını feda edebileceğini kestirmek çok ama çok önemlidir.


Benzersiz bir oyun deneyimi!

Online platformu daha önce hiç oynamadığın bir şekilde deneyimlemeye ne dersin? Reflekslerini, zamanlamanı ve jokerlerini kullanarak rakiplerini geride bırak. Bu benzersiz aksiyon odaklı oyun seni bekliyor.


Karakterinizi kişiselleştirin!

Hayalindeki karakteri oluşturmak için bir çok farklı renk, ülke bayrakları ve karakterlerinize renk katacak bıyık, gözlük vb. gibi aksesuar seçenekleri seni bekliyor! Farklı karakterleri ve aksesuarları bir araya getirerek en benzersiz karakter sen ol!


Efektif Paraşüt ile daha güçlüsün!

Karakterini “Efektif Paraşüt” ile güçlendirebilir ve diğer oyunculardan daha aşağıda can kaybetmeden kıyasıya rekabet edebilirsin.


Yapışkan gücünü kullan!

Rakiplerini mağlup etmek için “Yapışkan” jokerini kullanabilirsin. Tam atlamadan önce rakiplerini platforma yapıştır. Onlar kurtulmaya çalışırken sen çoktan yere varmış olursun. Kritik zamanlarda kullanacağın bu süper güç, rakiplerinle mücadele ederken büyük avantaj sağlayacak.


Büyük ödüller kazan!

Ana sayfada bulunan görevler kısmından görevleri tamamladıkça elmasları toplamayı unutma.


Sosyalleş!

Google hesabın ile oyuna bağlanarak arkadaşlarınla bu oyunu oynamanın keyfini doyasıya yaşa.

Comments


bottom of page