top of page

RENKLERİ EĞLENCE TOPLARI PATLAT

Mükemmel grafiklerle yeniden keşfedin. Geçişler, efektler hareketli grafikler kazanırken eğlenmek şimdi çok kolay.


Çok kazandıran türler arasında yer alan bu oyun hazır bölümleri ile hemen kazanmanızı sağlayacak. oyun içerisinde aynı renk topları eşleştirip bölümleri geçiyoruz. Standart yapısı ile herkesin tercih etmesini, grafikleri ile tercih edenlerin vazgeçilmezi olmasını sağlayacak.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Kaliteli Grafikler

  • Herkes için eğlenceli

  • 30dan fazla seviye

  • Oyun içi reklam

Oyun içindeki reklamlar ve oyun içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.


Oyunlarımızı sizlerin isteğine göre bütünüyle değiştirebiliriz. Bu oyunlarımızın hepsi tamamen örnektir. Bunların içerisinde yer alan bütün canavarlar, ağaçlar, platformlar, altınlar, elmaslar ve oyuna dair bütün objeleri sizlerin isteği ve önerisine göre değiştirebiliyoruz. Oyun sesleri, oyun arayüzü, arka plan resimleri ve aklınıza gelebilecek bütün tasarım çalışmalarını isteğinize göre şekillendirebiliriz.


Amacımız, siz kodlama bilmeseniz dahi istediğiniz oyunu yapmak, yayınlanma sürecine kadar destek olmak ve kazanç elde etmeniz.


Oyun fiyatı almak için busegame@outlook.com’a mail atabilirsiniz.


Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor ve bütün hizmetler mobil sistemlere taşınıyor. Ülkemizde ki girişimciler henüz bunun farkında değiller. Bundan dolayı ben ülkemiz insanlarına destek olmak için Buse Game girişimini kurdum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Comments


bottom of page