top of page

Mobil Oyun Yaptırmak - 2022

Mobil oyun yaptırmak ve para kazanmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Tamamen size özel kopya olmayan oyun projeleri yapmaktayız. Diğer web siteleri gibi sizlere hazır veya kopya oyun satmıyoruz. Sizinle beraber konuşarak bütün tasarımı, oyun fikrini beraber yapıyoruz. Sizin onayınızla sıfırdan sonuna kadar projeyi hazırlıyoruz.


2020 yılında 68.000.000.000 $, 2021 yılında ise 75.000.000.000 $ gelir elde edilmesi bekleniliyor. Bu pastadan birçok müşterimiz gibi sizde pay alabilirsiniz. Bunun için yazılım veya tasarım bilginizin olmasına gerek yok. Size özel kuracağımız araçlar sayesinde telefonunuzdan her zaman kontrol edebilirsiniz.


Web sitemizde konsept oyunlarımız bulunmaktadır. Özel projeler çalıştığımız için çoğunu web sitemizde paylaşamıyoruz. Bundan dolayı mutlaka ama mutlaka bizimle iletişim kurmanızı öneriyoruz. Size sektör hakkında genel bilgi, nasıl para kazanılır, nasıl yaptığımız oyunu büyütebilirsiniz gibi önemli sorular hakkında bilgilendirme yapabiliriz.


Şunu unutmayın; siz dünyanın en iyi oyununu yaptırabilirsiniz. Ama bunu Ahmet amcaya, Ayşe teyzeye, Hasan kardeşimize gösteremezseniz, oynatamazsanız hiçbir önemi yok demektir. Bunu nasıl yapabileceğinizi en doğru bilgilerle sizlere aktarabiliriz.Şunu unutmayın; siz dünyanın en iyi oyununu yaptırabilirsiniz. Ama bunu Ahmet amcaya, Ayşe teyzeye, Hasan kardeşimize gösteremezseniz, oynatamazsanız hiçbir önemi yok demektir. Bunu nasıl yapabileceğinizi en doğru bilgilerle sizlere aktarabiliriz.コメント


bottom of page