top of page
  • Yazarın fotoğrafıYönetici

BİLGELİK


Bilin, eğlenin ve kazanın! Bilginin ve yaratıcılığın gücüne inanıyorsanız bu oyun tam size göre! Hem eğlenip hem de kazanacağınız Bilgelik oyunu tüm heyecanıyla sizleri bekliyor.


Farklı özellik ve içeriklere sahip olan Bilgelik Kelime Oyunu'nda 3 bölüm bulunmaktadır;


1- Oyun Bölümü: Gerçek kullanıcılarla tanışabilir ve birbirinizle canlı oyun oynayabilirsiniz. 120 saniyelik yarışma ile hızlı ve dikkatli olan oyunu kazanır. Oyunda öne geçmek için "Hint" ve "2x Points" jokerlerini kullanabilir, "Burn" ve "Dondurma" gibi özelliklerle rakibinizin önüne geçmek için farklı stratejiler uygulayabilirsiniz. Rakibinizle rövanş oynamak istiyorsanız, oyun talebi göndermek ve ona tekrar meydan okumak için tekrar oynat düğmesine basabilirsiniz. Bu istek kabul edilirse rövanş maçı başlayacak.


2- Tek Oyunculu Bölüm: Bu bölümü oynamak için internet bağlantısına gerek yoktur. Bölümler kolaydan zora doğru bir yapı ile kurgulanmıştır. Kendi kategorisinde en fazla bölümü barındıran Bilgelik kelime oyununun bu bölümlerini 1, 2 veya 3 yıldızlı şekillerde dilediğiniz gibi atlayabilirsiniz. Ve bölümü tamamlamak için hedef yıldız sayısına ulaşmanız gerektiğini de unutmamalısınız! Bu bölümde daha fazla altın toplama ve diğer bölümlerde dilediğiniz kadar kullanma hakkına sahipsiniz. Türkiye'nin seçkin illeri arasında seyahat edeceksiniz. Ayrıca illerimiz hakkında küçük ve eğlenceli bilgiler de oyunda sizleri bekliyor olacak.


3- Arkadaşlarla Oynama Bölümü: Aynı anda 2,3 veya 4 oyuncuya kadar oynamayı destekleyen bu bölümde, istediğiniz gibi oyun grupları kurabilirsiniz. Bu bölümde oyun oynayabilmek için bir kişinin oda kurması ve ardından 4 haneli oda kodunu oyunu oynamak isteyen kişilerle paylaşıp odaya davet etmesi yeterli olacaktır.Mobil oyun yaptırmak isteyenler için sürekli güncel konsept oyunlar paylaşıyoruz. Siz de bizimle iletişim kurarak fikrinizi hayata geçirebilirsiniz. Mobil Oyun dünyasından para kazanmak için harekete geçin.

bottom of page